Praca

2019-05-20

MAGAZYNIER BRYGADZISTA

Miejsce pracy: Chałupki Dębniańskie

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
• Doświadczenie na stanowisku magazyniera lub magazyniera brygadzisty
• Dokładność, sprawność, energiczność, zaradność, solidność
• Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych – mile widziane
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Główne zadania na stanowisku:
• Organizowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników
• Rozwiązywanie bieżących problemów i zgłaszanie nieprawidłowości bezpośredniemu przełożonemu
• Terminowe przyjmowanie i wydawanie towarów, produktów, materiałów i surowców
• Kontrolowanie jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego
• Rozmieszczenie towarów w magazynie
• Dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru
• Dbanie o towar, chronienie go przed pożarem, kradzieżą, zalaniem, szkodnikami, zepsuciem czy zniszczeniem
• Pilnowanie terminów i sposobów przechowywania towarów
• Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach magazynowych
• Kontrolowanie przestrzegania zasad 5S, BHP, PPOŻ

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
• Pracę w młodym, prężnie rozwijającym się zespole
• Motywujący system wynagradzania
• Rabaty dla pracowników
• Świadczenia socjalne
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

2019-05-20

MAGAZYNIER

• Dokładność, sprawność, energiczność, zaradność, solidność
• Umiejętność pracy w zespole

• Kompletacja zamówień poprzez WMS zgodnie z przyjętym harmonogramem wysyłek
• Rozładunek i przyjęcie dostaw towaru
• Kontrola jakościowa i ilościowa towaru przyjmowanego i wydawanego
• Inwentaryzacja towarów na lokalizacjach
• Należyte zabezpieczenie towaru, chronienie go przed pożarem, kradzieżą, zalaniem, szkodnikami, zepsuciem czy zniszczeniem
• Pilnowanie terminów i sposobów przechowywania towarów
• Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach magazynowych i wyznaczonych obszarach

Oferujemy:

2019-05-06

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: obszar na styku 3 województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego i lubelskiego

• Minimum 2 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość produktów z branży metalowej, przemysłowej, budowlanej, ogrodniczej itp.
• Praktyczna znajomość technik sprzedaży
• Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem
• Operatywność i samodzielność
• Czynne prawo jazdy kat. B

• Sprzedaż hurtowa produktów i towarów z oferty firmy
• Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
• Realizacja wyznaczonych okresowych planów sprzedaży i marży
• Utrzymywanie trwałych relacji ze stałymi klientami i pozyskiwanie nowych
• Monitorowanie rynku i konkurencji w regionie, w szczególności cen i asortymentu
• Raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego

Oferujemy:
• Elastyczne godziny pracy dzięki samozatrudnieniu
• Wynagrodzenie stałe i prowizyjne zależne od wyników pracy
• Narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, telefon)
• Możliwość wszechstronnego rozwoju m.in. przez udział w szkoleniach
• Pracę w niekorporacyjnej i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres praca@texpol.info.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia aktualnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i wycofania.”.

- Outlet narzędziowy